» » Результати радіодиктанту

Райдер Олександра Авраменка

Теми майстер-класів.
Кількість учасників.
Технічні вимоги та фінансові умови.

+38 (067) 344 29 00

 
 

Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Підготовка до ЗНО

Матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року

Словники

Словник укладено великим колективом науковців за україномовною літературою

Результати радіодиктанту

18 гру 2018 444
9 листопада відбувся ХVIII радіодиктант національної єдності.
 
Диктант написали 32779 людей, з них без помилок  311. 
 
Лише однієї помилки припустилися 1004 людини.
 
Також надійшли листи – паперові та електронні – з анексованого Росією Криму та з окупованого Донецька.
 
Радіодиктант писали не лише в Україні, тексти надійшли з Великої Британії, ПАР, ОАЕ, Туреччини, Німеччини, Молодови, Іспанії, Італії, Чорногорії, Франції, Лівану, Білорусі, Австралії, Польщі, США та Китаю.
 
11 листопада на сайті "Українського радіо" опублікували текст радіодиктанту під назвою "Крила України". У диктанті є 164 слова. Автор диктанту: Олександр Авраменко, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка.
 
Метою радіодиктанту є єднання навколо мови. Акцію проводять традиційно  до Дня української мови і писемності, 9 листопада. Минулого року свої радіодиктанти надіслали 28 999 учасників. Жодної помилки не зробили 123 учасники.

 

 Переможці ХVII Радіодиктанту національної єдності:

 
  • Авксентьєва Дарія – місто Дрогобич Львівської області, ЗОШ №14
  • Адамяк Інна – електронний лист, даних немає
  • Александрова О. В. – селище Велика Новосілка Донецької області, ЗОШ І – ІІІ ст. №2
  • Альберт Уляна – село Турка Коломийського району Івано–Франківської області, Турківська ЗОШ 
  • Андрєєва Наталія – Запоріжжя, філія ПАТ «НСТУ» «Запорізька РД»
  • Андрєєв Миколай – Запоріжжя, філія ПАТ «НСТУ» «Запорізька РД»
  • Андрущенко Інна – електронний лист, місто Шостка Сумської області, спецшкола №1 І – ІІІ ступенів
  • Анонім – Чернівці  
  • Антоненко Валентина – електронний лист, даних немає
  • Антоняк Соломія – електронний лист, Львів
  • Балацька Світлана – електронний лист, місто Новий Розділ Львівської області
  • Бардіна Катерина – Полтава, обласна бібліотека для юнацтва ім. О. Гончара
  • Бартошинська Марія – Тернопіль, Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського
  • Башар О. – електронний лист, даних немає
  • Бевз Марина – електронний лист, даних немає
  • Бєлозьорова Оксана – електронний лист, даних немає
  • Бєлякова Світлана – село Садки Шумського району Тернопільської області, Садківський НВК
  • Бобир Валентина – електронний лист, місто Яготин Київської області
  • Бобошко Лариса – село Сигнаївка Шполянського району Черкаської області, Станіславчицький НВК
  • Богдан Богдана – електронний лист, селище Міжгір’я Закарпатської області, ЗОШ І – ІІІ ст. ім. А. Волошина
  • Богдан Лариса – електронний лист, даних немає
  • Богдан Марія – село Гаєвичі Овруцького району Житомирської області
  • Бодак Володимир – електронний лист, даних немає
  • Бодак Мар’яна – електронний лист, місто ТлУмач Івано–Франківської області
  • Бойко Зоя – електронний лист, місто Сміла Черкаської області
  • Бойчук Аліна – село Турка Коломийського району Івано–Франківської області, Турківська ЗОШ
  • Бойчук Назарій – електронний лист, місто Юліх (Німеччина)
  • Бондарь Владислав – місто Кремінна Луганської області, КЗ «ЛОЛІФКС»
  • Бондаренко Олена – місто Біла Церква Київської області
  • Борисова Світлана – електронний лист, даних немає
  • Борко Надія – електронний лист, село ШироколанівкаВеселинівського району Миколаївської області
  • Бородіна Тетяна – село НерубайськеБіляївського району Одеської області, ЗОШ №2
  • Бортник Валентина – Тернопіль
  • Боряк Т. В. – Полтава
  • Бруснік Леся – село Люцерна Вільнянського району Запорізької області
  • Будко Марія – електронний лист, Хмельницький
  • Булавіна Лариса – Київ
  • Буслова Світлана – електронний лист, Черкаси
  • Бученко Ігор – електронний лист, даних немає
  • Важкевич Оксана – електронний лист, село Лучківці Бродівського району Львівської області
  • Варьєва Майя – місто Бердянськ Запорізької області, Економіко–гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету
  • Васюк Людмила – електронний лист, Одеса
  • ВацюкСюзан – Одеса, Вищий навчальний комунальний заклад «Одеське педагогічне училище»
  • Векляк Галина – місто Городок Львівської області, ЗОШ №3 І – ІІІ ст. імені Івана Бльока
  • Вераскач Надія – електронний лист, місто Краматорськ Донецької області, НВК (ЗОШ І – ІІІ ст. №32)
  • Вишнякова Валентина – село Богуславка Борівського району Харківської області
  • Вінецька Роза – Київ,Національний авіаційний університет 
  • Вінівітіна Євгенія – електронний лист, даних немає
  • Вінніченко А. С. – місто Жовті Води Дніпропетровської області, Жовтоводська гімназія
  • Вознюк Аріна – Київ,Національний авіаційний університет 
  • Волинчук Юлія – електронний лист, даних немає
  • Волкова Альона – електронний лист, даних немає
  • Волкова О. – електронний лист, даних немає
  • В’язовська Ніна – селище Чорнухи Полтавської області, ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Г. Сковороди
  • Гаваньчук Олексій – електронний лист, даних немає
  • Гайдичук Олена – електронний лист, місто Буча Київської області
  • Галатенко Вікторія – електронний лист, даних немає
  • Гамза Юлія – електронний лист, даних немає
  • Гарбуз Ярослава – електронний лист, місто Вишневе Київської області
  • Гирченко Ольга – електронний лист, місто Нова Каховка Херсонської області
  • Гладиш Ірина – електронний лист, місто Лиман Донецької області, Рубцівська ЗОШ І – ІІІ ст.
  • Головіна Олена – електронний лист, даних немає
  • *** Інна – електронний лист, Сакський район, Крим
  • Голубовський Роман – електронний лист, даних немає
  • Гончаренко Оксана – електронний лист, Київ
  • Гончарик Юрій – місто Дрогобич Львівської області, ЗОШ №14
  • Горниняк Тетяна – селище Солоне Дніпропетровської області, ЗЗСО «Солонянська гімназія»
  • Горовець Ганна – електронний лист, селище Добровеличківка Кіровоградської області
  • Гоянюк Христина – Львів
  • Грамарчук Тамара – місто Гайсин Вінницької області
  • Грицай Алла – Київ
  • Данечкіна Олена – електронний лист, місто Олександрія Кіровоградської області
  • Дворник Тетяна – село Горенка Києво–Святошинського району Київської області
  • Демберецька Мар’яна –  місто Дрогобич Львівської області, Гімназія ім. Б. Лепкого
  • Дем’янік Світлана – село Грудки, Камінь–Каширського району Волинської області, ЗОШ І – ІІІ ст.
  • Денисенко Катерина – Запоріжжя, Запорізький педагогічний коледж
  • Дзяна Тетяна – електронний лист, Хмельницький
  • Дідук Микола – електронний лист, місто Немирів Вінницької області, НВК №2
  • Дірей Ярослав – електронний лист, місто Бережани Тернопільської області
  • Дмитренко Галина Київ, гімназія «Троєщина»
  • Дмитренко Катерина – Київ (Таврійський національний університет імені Вернадського)
  • Дмитрієва Юлія – селище Верхній Рогачик Херсонської області, ЗОШ №2
  • Дмитрук Римма – електронний лист, Луцьк
  • Долішня Ірина – електронний лист, Київ
  • Долішня Наталія – електронний лист, Київ
  • Долішня Олена – електронний лист, Київ
  • Дудинець Зоряна – місто Перемишляни Львівської області, ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ» І – ІІ ст. ім. О. Ковча
  • Дум’як Любов – електронний лист, місто Дрогобич Львівської області
  • Дущак Ганна – електронний лист, Чернівці, Чернівецький коледж дизайну та економіки
  • Євич Галина – село Поташ Тальнівського району Черкаської області
  • Єгунов Володимир – Запоріжжя, філія ПАТ «НСТУ» «Запорізька РД»
  • *** Лариса – електронний лист, Ясинуватський район Донецької області
  • Житник Анжела – електронний лист, селище Добрянка Ріпкинського району Чернігівської області, ЗОШ І – ІІІ ст.
  • Жоронько Людмила – Київ
  • Жуган О. – електронний лист, даних немає
  • Жук Аліна – електронний лист, даних немає
  • Жук Ольга – електронний лист, даних немає
  • Жуковська Оксана – місто Городок Львівської області, ЗОШ №3 І – ІІІ ст. імені Івана Бльока
  • Забожко Тетяна – електронний лист, Черкаси
  • Заріцька Ольга – електронний лист, даних немає
  • Зеленець Олена – село Оболонь Семенівського району Полтавської області
  • Зелінська Світлана – електронний лист, Київ 
  • Змієва Тетяна – електронний лист,місто Краматорськ Донецької області, ЗОШ І – ІІІ ст. №4
  • Іванець Людмила – електронний лист, даних немає
  • Іванківська Дарина – електронний лист, місто Миколаїв Львівської області
  • Ільюхіна Ольга – електронний лист, даних немає
  • Ірина – електронний лист, даних немає
  • Ісачук Настасія – електронний лист, Запоріжжя
  • Капшук Валентина – електронний лист, даних немає
  • Карпусь Олена – електронний лист, даних немає
  • Качинська Світлана – електронний лист, село Михайлевичі Львівської області
  • Кисла Анна – електронний лист,даних немає
  • Кислякова Надія – місто Новий Буг Миколаївської області, Новобузька гімназія
  • Княгицька Дарина – електронний лист, даних немає
  • Ковалевська Людмила – електронний лист, Київ
  • Коваленко Людмила – електронний лист,даних немає
  • Коваль Валентина – місто Березне Рівненської області
  • Коваль Ольга – село ШатаваДунаєвецького району Хмельницької області
  • Коваль Світлана – електронний лист, місто Буськ Львівської області
  • Коваль Таня – електронний лист, даних немає
  • Ковальова Г. – місто Краматорськ Донецької області
  • Ковальчук Інна – електронний лист, Хмельницький
  • Ковалюк Ольга – село Старі Кути Косівського району Івано– Франківської області, ЗОШ І – ІІІ ст.
  • Ковцуняк Ілона – село Турка Коломийського району Івано–Франківської області, Турківська ЗОШ
  • Козачок Михайло – місто Жовті Води Дніпропетровської області
  • Козорєзов Андрій – електронний лист, місто Сєверодонецьк Луганської області
  • Колєватова Даша – місто Олександрія Кіровоградської області
  • Коломейчук Олена – електронний лист, даних немає
  • Компанієць Анастасія – селище Солоне Дніпропетровської області, ЗЗСО «Солонянська гімназія»
  • Коновченко Валентина – електронний лист, селище Варва Чернігівської області
  • КоносоваКрістіна – електронний лист, даних немає
  • Корзюкова Людмила – місто Глухів Сумської області, Професійно–педагогічний коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка
  • Корнова Христина – електронний лист, даних немає
  • Котова Катерина – місто Біла Церква Київської області
  • Кратаренко Вікторія – місто Новий Буг Миколаївської області, Новобузька гімназія
  • Кратко Денис – Львів
  • Криницька Ганна – електронний лист, місто Конотоп Сумської області
  • Крупеня Валентина – електронний лист, Суми, ЗОШ №23
  • Кудренко Тетяна – електронний лист, даних немає
  • Кузьменко Валентина – електронний лист, село Чайкине Новгород–Сіверського району Чернігівської області
  • Кузьменко Юлія – Київ, Інститут філології КНУ ім. Т. Шевченка
  • Кузьміна Світлана – Київ (Таврійський національний університет імені Вернадського)
  • КулінськаАріна – електронний лист, даних немає
  • Курілець Юлія – електронний лист, даних немає
  • Кухарчук Олександра – село ШатаваДунаєвецького району Хмельницької області, Шатавський НВК
  • Лагодна Людмила – селище ХолмиКорюківського району Чернігівської області
  • Лапінський Ігор – Івано–Франківськ
  • Левко Олександра – село СоколівкаБуського району Львівської області
  • Левчук Любов – електронний лист, Тернопіль, видавництво «Навчальна книга "Богдан”»
  • Лелякова Вікторія – електронний лист, даних немає
  • Литвиненко Вікторія – електронний лист, місто Бобринець Кіровоградської області
  • Литвиненко Ольга – електронний лист, Суми
  • Лісіцина Алла – електронний лист, даних немає
  • Лобанова Ірина – електронний лист, даних немає
  • Любунь (нерозбірливо) Мар’яна – село Гаї Розтоцькі Зборівського району Тернопільської області
  • Ляшенко Богдана – електронний лист, селище Зарічне Рівненської області
  • Максакова Ольга – електронний лист, Полтава
  • Мартинюк Катерина – електронний лист, місто Володимир–Волинський Волинської області
  • Марущак Любов – Київ, гімназія «Троєщина» 
  • Марцинюк Мирослава – село Турка Коломийського району Івано–Франківської області, Турківська ЗОШ
  • Матюшок Марія – електронний лист, село КозинРадивилівського району Рівненської області
  • Мельник Богдана – селище Великий Любінь Городоцького району Львівської області, опорний Великолюбінський заклад ЗСО І – ІІІ ст.
  • Мельник Ірина – місто Краматорськ Донецької області, Краматорська українська гімназія
  • Мельниченко Ольга – електронний лист, даних немає
  • Мельничук Наталя – електронний лист, Івано–Франківськ
  • МєлкумянАсмік – електронний лист, даних немає
  • Микитенко Антоніна –місто Старобільськ Луганської області, ЗОШ ІІ – ІІІ ст. №4
  • Мисишин Руслана – місто Дрогобич Львівської області, Гімназія ім. Б. Лепкого
  • Міськова Світлана – електронний лист, Київ
  • Мужановська Ольга – Київ
  • Мусієнко Ганна – село Малий Букрин Миронівського району Київської області
  • Мусієнко Мотря – місто Бровари Київської області
  • Мухіна Ангеліна – місто Новоград–Волинський Житомирської області, ЗОШ І – ІІІ ст. №2
  • Назаренко Олена – місто Богодухів Харківської області, ЗОШ І–ІІІ ст. №2
  • Назарова Ілона – електронний лист, даних немає
  • Наріжна Олена – електронний лист, Київ
  • Настя – електронний лист, даних немає
  • Наугольна Наталія – електронний лист, Сватове Луганської області
  • Наугольник Розалія – електронний лист, місто Бібрка Львівської області
  • Несен Оксана – село Верхівка Тростянецького району Вінницької області 
  • Нішкур Алла – електронний лист, селище Білики Кобеляцького району Полтавської області, ЗОШ І – ІІІ ст. №1
  • Нішкур Лілія – електронний лист, селище Білики Кобеляцького району Полтавської області
  • Огородник Н. О. – село БратківціСтрийського району Львівської області, НВК «Братківський ЗНЗ І – ІІІ ст.»
  • Ожерельєва Діана – електронний лист, місто Кременчук Полтавської області, обласний ліцей «Політ»
  • Ожерельєва Карина – електронний лист, місто Кременчук Полтавської області, обласний ліцей «Політ»
  • Омельчук Наталія – даних немає
  • Орлова Аніта – електронний лист, даних немає
  • Остаповець Мирослава – електронний лист, даних немає
  • Остаповець Тетяна – електронний лист, місто Новгород–Волинський Волинської області, ЗОШ І – ІІІ ст. №8
  • Павлик Тетяна – електронний лист, селище Слобожанське Дніпровського району Дніпропетровської області
  • Павлюк Аліна – село Турка Коломийського району Івано–Франківської області, Турківська ЗОШ
  • Павлюк Юлія – електронний лист, місто Коломия Івано–Франківської області
  • Палій Лідія – Черкаси
  • Панів Леся – селище Попелі Дрогобицького району Львівської
  • області, Попелівський НВК 
  • Педенко Тетяна – село Новоселівка Подільського району Одеської області, ЗЗСО І – ІІІ ст.
  • Перегінська Ангеліна – електронний лист, Івано–Франківськ
  • Перегінська Ольга – Івано–Франківськ, ЗОШ №28
  • Петрусенко Влада – електронний лист, даних немає
  • Пикалюк Роман – Кропивницький 
  • Пилипишина Оксана – Ужгород
  • Пирогов Владислав – Харків
  • Писанкіна Оксана – Київ
  • Підрушняк Тетяна – електронний лист, Грушківський НВК Благовіщенського району Кіровоградської області
  • Плешивцева Ірина – місто Кривий Ріг Дніпропетровської області,  Гімназія 95
  • Пінчевська Лариса – Кропивницький, ЦДПУ ім. В. Винниченка
  • Плотницька Яна – електронний лист, даних немає
  • Погорєлова Анна– Старобільськ Луганської області, ЗОШ ІІ – ІІІ ст. №4
  • Подрез Марина – електронний лист, даних немає
  • Поліщук Катерина – електронний лист, даних немає
  • Понеділок Г. П. – Івано–Франківськ
  • Попик Наталія – Хмельницький, ліцей №17
  • Поставець Тетяна – Старобільськ Луганської області, ЗОШ ІІ – ІІІ ст. №4
  • Правдива Любов – електронний лист, Дніпро
  • Приз Галина – електронний лист, даних немає
  • Пришляк Роман – електронний лист, Львів
  • Рафальська Світлана – електронний лист, даних немає
  • Рейтор Наталія –село Загірці Лановецького району Тернопільської області
  • Резніченко Ірина – електронний лист, селище Козелець Чернігівської області
  • Резніченко Юлія – електронний лист, Дніпро
  • Рига Тетяна – село Клинове Голованівського району Кіровоградської області, філія НВК «Клинівська ЗОШ»
  • Роненко Олександра – електронний лист, даних немає
  • Сабляш Яна – електронний лист, даних немає
  • Савенко Тетяна – електронний лист, даних немає
  • Саврій Світлана – електронний лист, даних немає
  • Савченко Лілія – електронний лист, даних немає
  • Савчук Ірина – місто Краматорськ Донецької області, Краматорська українська гімназія
  • Савшак Марта–Марія – місто Дрогобич Львівської області, Гімназія ім. Б. Лепкого
  • Савьолова Любов – місто Нова Каховка Херсонської області
  • СадаєвЄльчін – місто Кобеляки Полтавської області
  • Саєнко Олена – місто Краматорськ Донецької області, ЗОШ І–ІІІ ст. №4
  • Салатенко Ганна – місто Новий Буг Миколаївської області, Новобузька гімназія
  • Самійленко Ірина – електронний лист, даних немає
  • Самойленко Оксана – електронний лист, село ПетрашІвка Теплицького району Вінницької області
  • Сарапин Віта – Полтава, ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»
  • Сахацька Людмила – електронний лист, даних немає
  • Северенчук Катерина – електронний лист, даних немає
  • Сидір Софія – місто Дрогобич Львівської області, ЗОШ №14
  • Сидорук Наталія – село Грудки, Камінь–Каширського району Волинської області, ЗОШ І – ІІІ ст.
  • Сиров Юрій – місто Українка Обухівського району Київської області
  • Сівогривова Олена – електронний, даних немає
  • Скорик Марина – електронний лист, Таллінн
  • Смерецька Ольга – електронний лист,даних немає
  • Смірнова Оксана – електронний лист, даних немає
  • Сокіл Дар’я – електронний лист, місто Кривий Ріг Дніпропетровської області
  • Сокур Анжела – Черкаси
  • Солдатова Вікторія – електронний лист, даних немає
  • Соловйова Анастасія – електронний лист, місто Вишгород Київської області, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
  • Співаковська Тетяна – електронний лист, Київ
  • Степченко Любов – Київ
  • Стецик Анастасія – місто Дрогобич Львівської області, Гімназія ім. Б. Лепкого
  • Струтинська Роксолана – село Турка Коломийського району Івано–Франківської області, Турківська ЗОШ

 

 Весь список переможців читайте: тут
 

Категорія: Останні новини

Інші новини по темі:

Пошук по сайту

Опитування

Художні твори за 11 клас, що не входять до програми ЗНО, ви


 

Погода